Home page Home page
Page header
 
ProtectiePortefeuille beschermt uitstekend

De Europese schuldencrisis lijkt zich steeds verder uit te breiden. Voor onze ProtectiePortefeuille is dit geen probleem. Sterker nog, door (short)posities in aandelenindices en (long)posities in goud en zilver is het resultaat dit jaar gestegen met 53,0% en dat terwijl de AEX 23,9% terrein verloor.

Ondanks dat we in juli 2011 al een positie verkochten met een winst van € 5490, is er op dit moment al weer een goudpositie die een winst laat zien van € 298, een rendement van 30%. Door de forse daling van de goudprijs van de afgelopen weken, staat de tweede momenteel nog in de min.

Ook de shortpositie van de CAC40 is opvallend. Ondanks dat we in oktober 2011 al een positie verkochten met een winst van € 5144, is sinds 8 november de winst opgelopen tot € 614, een resultaat van niet minder dan 61%.

Maar ook de positie in de Bel20 mag er zijn. Sinds 5 juli is de eerste positie opgelopen tot 212% en de tweede positie staat nu op een winst van 19%. Samen met de winst van de andere posities komt de winst van de openstaande posities uit op € 3134, een gemiddeld rendement van 45%.

Abonnees die vorig jaar de ProtectiePortefeuille volgden, konden een rendement van circa 48% bijschrijven. Wilt u ook profiteren van ontwikkelingen van de goudprijs of uw portefeuille beschermen?

De eerste 100 jaarabonnees ontvangen niet alleen een korting van € 100, maar ontvangen als bonus tevens het populaire e-book Geld verdienen met opties ter waarde van € 97. Klik hier voor een (proef)abonnement.


24-11-2011
 
Spacer
 
 
ANDERE ARTIKELEN
 
Item Spacer 16-02 Geld verdienen met opties
Item Spacer 09-02 BeleggersBarometer zet stijgende...
Item Spacer 02-02 Een mager pensioen
Item Spacer 27-01 OptieAlert profiteert van kansen
Item Spacer 19-01 BeursBulletin.nl blogt, twittert en...
Item Spacer 12-01 BeleggersBarometer loopt weer wat...
Item Spacer 06-01 Nieuwe strategie AandelenAlert zeer...
Item Spacer 22-12 Turbulent 2011
Item Spacer 15-12 Meer dan 80% acht dubbele dip...
Item Spacer 08-12 Wellink zit weer fout
 
ARCHIEF

BEURSBULLETIN
 
Spacer